Dečiji

Samolepljive bordure na kojima su dečiji motivi, namenjene su prevashodno za dečije sobe, odnosno za zidove blizu mesta gde vaši najdraži sanjaju ili se igraju.

Samolepljiva bordura 273-2070
Samolepljiva bordura 273-3048
Samolepljiva bordura 273-2067
Samolepljiva bordura 273-3058
Samolepljiva bordura 273-2077
Samolepljiva bordura 273-3016
Samolepljiva bordura 273-2064
Samolepljiva bordura 273-2083
Samolepljiva bordura 273-2084
Samolepljiva bordura 273-2069
Samolepljiva bordura 273-2078
Samolepljiva bordura 55-0175